Kortteliliiga - pelit | ||||
14.8.2021 | ||||
Viitaniemi | Kenttä 1 | |||
klo | ||||
9:00 | Puistokoulu P16-15 | Kuokkala P16-15 A | ||
9:40 | Puistokoulu P16-15 | Savulahti P16-15 A | ||
10:20 | Savulahti P16-15 A | Kuokkala P16-15 A | ||
11:00 | Säyri P15-14 Musta | Kuokkala P16-15 B | ||
11:40 | Tammirinne P16-18 B | Kuokkala P16-15 B | ||
12:20 | Säyri P15-14 Musta | Tammirinne P16-18 B | ||
13:00 | Säyri P15-14 Vihreä | Norssi P16-15 B | ||
13:40 | Kortteli UK Keljo | Norssi P16-15 B | ||
14:20 | Säyri P15-14 Vihreä | Norssi P16-15 A | ||
15:00 | Kortteli UK Keljo | Norssi P16-15 A | ||
Viitaniemi | Kenttä 2 | |||
klo | ||||
9:00 | Huhtasuo P16-15 | Mannila P16-15 A | ||
9:40 | Kypärämäki P16-14 | Mannila P16-15 A | ||
10:20 | Huhtasuo P16-15 | Kypärämäki P16-14 | ||
11:00 | Mannila P16-15 B | Tammirinne P16-18 A | ||
11:40 | Tammirinne P16-18 A | Mannila P16-15 B | ||
12:20 | Halssila T16-15 | Mankola T16-15 A | ||
13:00 | Kuokkala T16-13 A | Halssila T16-15 | ||
13:40 | Kuokkala T16-13 B | Mankola T16-15 A | ||
14:20 | Kuokkala T16-13 A | Mankola T16-15 B | ||
15:00 | Kuokkala T16-13 B | Mankola T16-15 B | ||
Viitaniemi | Kenttä 3 | |||
klo | ||||
9:00 | ||||
9:40 | ||||
10:20 | ||||
11:00 | Savulahti P16-15 B | Keljo P16-15 B | ||
11:40 | Savulahti P16-15 B | Vaajakumpu P15-14 A | ||
12:20 | Norssi P16-15 A | Keljo P16-15 B | ||
13:00 | Norssi P16-15 A | Vaajakumpu P15-14 A | ||
13:40 | ||||
14:20 | ||||
15:00 | ||||
Viitaniemi | Kenttä 4 | |||
klo | ||||
9:00 | ||||
9:40 | ||||
10:20 | Viitaniemi P16-15 B | Kuohu 16-14 | ||
11:00 | Nenäinniemi P+T16-15 | Kuohu 16-14 | ||
11:40 | Nenäinniemi P+T16-15 | Viitaniemi P16-15 B | ||
12:20 | Tammirinne P15-14 A | Viitaniemi P16-15 A | ||
13:00 | Keljo P16-15 A | Viitaniemi P16-15 A | ||
13:40 | Keljo P16-15 A | Lohikoski P16-15 | ||
14:20 | Tammirinne P15-14 A | Lohikoski P16-15 | ||
15:00 | ||||
Viitaniemi | Kenttä 5 | |||
klo | ||||
9:00 | Norssi T14-13 A | Viitaniemi T14-13 B | ||
9:40 | Norssi T14-13 A | Vaajalinna T14-13 | ||
10:20 | Norssi T14-13 B | Viitaniemi T14-13 B | ||
11:00 | Norssi T14-13 B | Keljo T15-13 A | ||
11:40 | Vaajalinna T14-13 | Keljo T15-13 B | ||
12:20 | Viitaniemi T14-13 A | Keljo T15-13 A | ||
13:00 | Viitaniemi T14-13 A | Keljo T15-13 B | ||
13:40 | Keljo P14-13 A | Tammirinne P15-14 B | ||
14:20 | Vaajakumpu P15-14 B | Tammirinne P15-14 B | ||
15:00 | Vaajakumpu P15-14 B | Keljo P14-13 A | ||
Viitaniemi | Kenttä 6 | |||
klo | ||||
9:00 | Mannila P14-13 A | Kortteli UK Vaajakoski 15-13 | ||
9:40 | Mannila P14-13 A | Kortteli UK Palokka | ||
10:20 | Mannila P14-13 B | Kortteli UK Vaajakoski 15-13 | ||
11:00 | Mannila P14-13 B | Vaajalinna P13 | ||
11:40 | Vaajalinna P13 | Kortteli UK Palokka | ||
12:20 | ||||
13:00 | Kuokkala P14-13 A | Norssi P14-13 B | ||
13:40 | Kuokkala P14-13 A | Norssi P14-13 A | ||
14:20 | Kuokkala P14-13 B | Norssi P14-13 B | ||
15:00 | Kuokkala P14-13 B | Norssi P14-13 A | ||
Viitaniemi | Kenttä 7 | |||
klo | ||||
9:00 | Säyri P13-12 Musta | Kuohu 12-10 | ||
9:40 | Säyri P13-12 Vihreä | Kuohu 12-10 | ||
10:20 | Säyri P13-12 Musta | Huhtasuo 14-12 | ||
11:00 | Säyri P13-12 Vihreä | Kypärämäki P12-11 | ||
11:40 | Puistokoulu 12-11 | Huhtasuo 14-12 | ||
12:20 | Kypärämäki P12-11 | Puistokoulu 12-11 | ||
13:00 | ||||
13:40 | Nenäinniemi P14-13 | Keljo P14-13 B | ||
14:20 | Viitaniemi P14-13 | Keljo P14-13 B | ||
15:00 | Nenäinniemi P14-13 | Viitaniemi P14-13 | ||
Viitaniemi | Kenttä 8 | |||
klo | ||||
9:00 | Viitaniemi T12-11 A | Säyri T 10-11 | ||
9:40 | Viitaniemi T12-11 B | Säyri T 10-11 | ||
10:20 | Viitaniemi T12-11 A | Vaajalinna T10-11 | ||
11:00 | Viitaniemi T12-11 B | Vaajalinna T10-11 | ||
11:40 | Mannila P12-11 A | Kuokkala P12-11 | ||
12:20 | Mannila P12-11 B | Kuokkala P12-11 | ||
13:00 | Mannila P12-11 A | Viitaniemi P12-11 | ||
13:40 | Mannila P12-11 B | Viitaniemi P12-11 | ||
14:20 | ||||
15:00 | ||||
Viitaniemi | Kenttä 9 | |||
klo | ||||
9:00 | Kuokkala P10-09 | Lohikoski P11-09 Ossi K. | ||
9:40 | Vaajalinna P11-10 | Lohikoski P11-09 Ossi K. | ||
10:20 | Vaajalinna P11-10 | Kuokkala P10-09 Emmi S. | ||
11:00 | ||||
11:40 | ||||
12:20 | ||||
13:00 | Kuokkala T10-09 | Keljo T11-09 | ||
13:40 | Kypärämäki T10-09 | Kuokkala T10-09 | ||
14:20 | Keljo T11-09 | Huhtasuo T10-09 | ||
15:00 | Kypärämäki T10-09 | Huhtasuo T10-09 |
02.02.2024 12.00 | K Kortteliliigan 2024 ilmoittautuminen on auki! |
02.02.2024 11.00 | K kortteliliiga 2024 - INFO |
02.02.2024 10.01 | ESKARIFUTIS päiväkotiryhmille ja 1.-2. luokille to 25.4. ja pe 26.4.2024 |
02.02.2024 10.00 | Harjoitukset ja pelit K kortteliliigassa |
02.02.2024 09.00 | Hei sinä 2013 syntynyt tai vanhempi! |
01.02.2024 10.00 | K Kortteliliiga 2024 - In English |