Muu Jyväskylä tytöt ja pojat => Harjoitusajat, -paikat ja vastuuohjaajat
1.6.2020 9:06 Uutiset / Pääsivusto

Poikien ryhmät ovat muodossa paikka ja syntymävuosi, esimerkiksi Keljo 15-14.

Tyttöjen ryhmä ovat muodossa paikka, PK eli pallokerho ja syntymävuosi, esimerkiksi KePK 15-14 tarkoittaa Keljonkankaan Pallokerho 15-14.

Ryhmä

klo vastuuvalmentaja
Keljo Liikuntapuisto

maanantai
Keljo 15-14

16:45-17:30 Emmi Sulonen emmisulonen@gmail.com
Keljo 13-12

18:15-19:15 Emmi Sulonen
KePK 15-14

17:30-18:15 Emmi Sulonen
Keljo Liikuntapuisto

keskiviikko
KePK 11-10

17:00-18:00 Tanja Mäntylä tarmantyla@gmail.com
Keljo 11-10 18:00-19:00 Tanja Mäntylä
Puistokoulu

maanantai
Puistokoulu 15-14

17:00-18:00 Tanja Mäntylä tarmantyla@gmail.com
Puistokoulu 13-12 18:00-19:00 Tanja Mäntylä
Huhtasuo

tiistai
HuPK 10-09

klo 17-18 Sanni Lilli sanni.96@gmail.com
Huhtasuo 15-14 (seka)

klo 18-19 Sanni Lilli
Huhtasuo 13-08 klo 18-19 Viivi-Anne-Maritta Turpeinen viivi_turpeinen_@hotmail.com
Korteniitty

tiistai
Korteniitty 15-14

17:00-18:00 Mikael Pulkkinen pulkkinenmikael@gmail.com
Korteniitty 13-12 18.00-19.00 Mikael Pulkkinen
Nenäinniemi tiistai
NePK 15-13 18:00-19:00 Tanja Mäntylä tarmantyla@gmail.com
Nenäinniemi 15-14 17:00-18:00 Tanja Mäntylä
Nenäinniemi 13-12 17:00-18:00 Henri Qvickström hq1897@gmail.com
Savulahti

keskiviikko
Savulahti 15-14 17:00-18:00 Tuuli Torvinen tuuli_torvinen@hotmail.com
Vellamo

keskiviikko
VePK 09-11

18:00-19:00 Sanni Lilli sanni.96@gmail.com
VePK 15-13

17:00-18:00 Sanni Lilli
Vellamo 13-12

17:00-18:00 Mikael Pulkkinen pulkkinenmikael@gmail.com
Vellamo 11-10 18:00-19:00 Mikael Pulkkinen
Kypärämäki

torstai
KyPK 09-12

18:00-19:00 Sanni Lilli sanni.96@gmail.com
KyPK 15-14

17:00-18:00 Sanni Lilli
Kypärämäki 15-14

17:00-18:00 Niko Mansikka niko.s.p.mansikka@student.jyu.fi
Kypärämäki 13-12 18:00-19:00 Niko Mansikka
Kuokkala

torstai
KuPK 09-08

18:00-19:00 Emmi Sulonen emmisulonen@gmail.com
KuPK 15-14

17:00-18:00 Emmi Sulonen
Kuokkala 15-14

17:45-18:30 Tanja Mäntylä tarmantyla@gmail.com
Kuokkala 13-12

16:45-17:45 Tanja Mäntylä
Kuokkala 09-08 18:30-19:30 Tanja Mäntylä
Mannila

torstai
MaPK 13-11

18:00-19:00 Tuuli Torvinen tuuli_torvinen@hotmail.com
MaPK 15-14

17:00-18:00 Tuuli Torvinen
Mannila 15-14

17:30-18:15 Paula Havukainen paula.havu@hotmail.com
Mannila 13-12

18:15-19:15 Paula Havukainen
Mannila 11-10 16:30-17:30 Paula Havukainen
Kuohu

keskiviikko
Kuohu 08-15 17.00-18.00 Waltteri Lummi wlummi@gmail.com



Korttelivastaavat:
JJK juniorit (pojat) Patrik Färm patrik.farm@jjk.fi 040 4138176
JyPK ry Iita Pienimäki (tytöt) . iita.pienimaki@jypk.inet.fi 045 2770616




   
Lisää uutisia
Jyväskylän Kortteliliiga
Kategoriat